Дистанційне навчання

distance

ЦППРК №1  Дистанційне навчання

Шановний здобувач освіти ЦППРК №1!

З метою опановування навчальним матеріалом занять, які припадають на період карантину, тобі необхідно виконати ряд вимог, а саме:

 1. За посланням (у вигляді QR-коду) увійти на сторінку сайту «Дистанційне навчання».
 2. Щодня, відповідно до розкладу занять, «відвідувати» уроки шляхом завантаження відповідних посилань.
 3. Виконати  вимоги, які передбачені  відповідним навчальним заняттям та звітувати про виконання.

QR код

До уваги педагогів та здобувачів освіти!

Інформацію про всі зміни в освітніх процесах, які відбуваються через карантин та відповіді на найбільш поширені запитання можна знайти на спеціальному інфоресурсі – mon-covid19.info.

Cikavi fakti

 1. Десяткова система числення з’явилася тому, що у людини 10 пальців на руках.
 2. Сума всіх чисел на рулетці--- 666.
 3. Знак рівності був придуманий в кінці  16 століття.
 4. Раз на чотири роки математики з усього світу збираються на свій   математичний форум.
 5. Перший міжнародний математичний конгрес відбувся в 1897 році.
 1. Піфагор був не тільки математиком, філософом, але й олімпійським чемпіоном з кулачного бою. Він  став чемпіоном під час проведення 58-ої олімпіади.
 2. С. Ковалевську  називали  «принцесою математики», а англійський меценат  Джордж  Сільверст написав на її  честь сонет, в якому назвав її  «небесною музою».
 3. Від’ємні числа виникли у Китаї в І ст . до  н.е. у зв’язку із розв’язуванням рівнянь для раціоналізації обчислень. Тоді від’ємні числа, на відміну від додатних, зображали іншим кольором. Додатними  числами позначали майно, наявні гроші, прибуток, їм раділи і зображали червоним кольором. Від’ємними числами позначали борг, збиток і зображали їх чорним кольором (їх називали «фу»). Сучасне позначення додатних і від’ємних чисел увів  наприкінці 15 століття німецький  математик Ян Відман.
 4. У багатьох ліфтах міста Тайбей в Таїланді відсутній четвертий поверх, а точніше кнопка 4 поверху. Це пов’язано з тим, що 4 означає Смерть. А забобонні американці, як правило, не малюють в ліфтах 13 поверх.
 5. Число «7» вважається самим щасливим числом.
 6. Навіть у числа  «Пі»  є свої святкові дні(хоч і неофіційно), а саме 14 квітня (тому що в короткому  форматі дати воно записується як 3,14) і 22 липня ( так як 3,14 виходить при розподілі 22 на 7).
 7. Всі сучасні підручники з геометрії укладено на основі відомих «Начал» Евкліда, які написані   в 4ст. до н.е.
 8. В 1940 році було надруковано книгу, в якій є 370 різних способів доведення теореми Піфагора, а серед них є доведення, яке запропонував президент США  Гарфілд.