Проблема: «Оновлення змісту професійної підготовки кранівників з метою формування кваліфікованих робітників, конкурентоспроможних на сучасному ринку праці».

ГОЛОВА КОМІСІЇ: КАРПЕНКО ОКСАНА ВАЛЕРІЇВНА

 

 

КОЛЕКТИВНІ ФОРМИ РОБОТИ В 2018-2019 Н.Р.

 

Жовтень 2018

 

Круглий стіл «Сучасні форми організації професійного навчання  відповідно  до вимог нових ДС ПТО як необхідна складова в системі підготовки кваліфікованого робітника» 

  1. Роль підприємст у якісному забезпеченні професійно-практичної підготовки, творче використання сучасних вирибничих технологій. Яковенко Т.О.
  2. Використання технологій формування професійних інтересів учнів ПТНЗ в умовах комп’ютеризації навчально-виробничого процесу. Норик Д.О.
  3. Проблемне навчання як засіб формування професійних компетенцій учня. Мільчаківська І.П.

Січень 2019

Семінар-взаємонавчання «Нові підходи до реалізації РНП та програм за ДСПТО на модульно-компетентністній основі. Оновлення змісту навчання та КМЗ транспортно-вантажних професій відповідно до вимог нового держстандарту ПТО»

  1. Сучасні тенденції в кранобудуванні вантажопідіймальних машин будівельного призначення. Карпенко О.В.
  2. Впровадження нових виробничих технологій під час виробничого навчання у майстернях та виробничої практики на підприємствах .Дмітрієнко Н.А.
  1. Впровадження регіонального компоненту у формуванні професійної компетентності кваліфікованих робітників з професій «машиніст крану», «стропальник». Дуднік В.М.

Предметний тиждень: «Машиністів будівельних машин» - січень 2019.

 

ВІДКРИТІ УРОКИ ВИРОБНИЧОГО НАВЧАННЯ

Листопад 2018

Тема: «Вивчення номенклатури вантажів: простих, середньої складності, складних і тих, що потребують підвищеної обережності». Майстер в/н:. Норик Д.О.

Квітень 2019

Тема: «Навчання керування мостовими кранами понад 3т. до 5 т.». Майстер в/н: Мільчаківська І.П.

ПОЗАКЛАСНІ ЗАХОДИ

Грудень 2018

Позакласний захід з теми: «В український рідний край поспішає Миколай» Майстри в/н: Дуднік В.М., Мільчаківська І.П.

 

СОЦІАЛЬНІ ПАРТНЕРИ ЦППРК №1