Проблема: «Застосування сучасних освітніх технологій з метою приведення змісту підготовки професійно мобільних спеціалістів до вимог державних стандартів ПТО».

ГОЛОВА КОМІСІЇ: САВЧЕНКО АННА ВОЛОДИМИРІВНА

 

 

КОЛЕКТИВНІ ФОРМИ РОБОТИ В 2018-2019 Н.Р.

Жовтень 2018

 

Практичний семінар «Інноваційні методи організації навчально-виробничого процесу при підготовці робітників харчової промисловост»

  1. Підвищення професійної компетентності педагогічних працівників через пошук нових шляхів взаємозв’язку теоретичного навчання та виробничого навчання. Яровенко В.П.
  2. Комплексно-методичне забезпечення професії «Кухар. Кондитер» згідно вимог ДС ПТО. Томілова М.В.

3.Майстер-клас як форма організації професійно-практичної підготовки з метою оволодіння сучасними тенденціями діяльності закладів громадського харчування. Омельчук Л.Ф.

  1. Ознайомлення з наказом та положенням про організацію та проведення обласного пошуково-дослідного проекту «Строката планета: страви народів світу» . Савченко А.В.

Практична частина:

  1. Методична мета: Методика використання сучасних технологій при викладанні предметів професійно – теоретичної підготовки з професії «Кухар. Офіціант».Савченко А.В.
  2. Майстер-клас з професії «Кухар. Кондитер». Омельчук Л.Ф.

Лютий 2019

 

 Обмін досвідом «Впровадження компетентнісного підходу у процес підготовки майбутніх кваліфікованих робітників громадського харчування».

  1. Удосконалення уроку як засіб розвитку творчості педагога і учня. Савченко А.В.
  2. Сучасне матеріально-технічне забезпечення практичної підготовки відповідно до вимог нових ДС ПТО як необхідна складова в системі підготовки кваліфікованого робітника. Омельчук Л.Ф.
  3. Нові підходи до розробки навчально-плануючої документації за ДСПТО на модульно-компетентністній основі. Глячишин О.О.

 

            Декада професій громадського харчування - грудень 2018.

 

ВІДКРИТІ ЗАЙНЯТТЯ

Жовтень 2018

 

Урок теоретичного навчання. Тема: «Консервування продуктів, суть, значення, методи». Викладач:Савченко А.В.

Майстер – клас. Тема: «Класичний французький сніданок». Майстер в/н: Омельчук Л.Ф.

Січень 2019

Урок в/н. Тема: «Подача закусок, страв, напоїв». Майстер в/н: Глячишин О.О.

 

СОЦІАЛЬНІ ПАРТНЕРИ ЦППРК №1