Щодо участі в пробному ЗНО у 2020 році

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

______________________________

пр.Пушкіна, 36, м. Дніпро, 49006, тел/факс 31-25-82, 31-85-26, 32-08-97

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., http://nmc-pto.dp.ua/, код ЄДРПОУ 19097120

24.12.2019 № 13/4 - 451

Щодо участі в пробному  ЗНО

у  2020  році

 

Керівникам закладів професійної  (професійно-технічної) освіти

 

НМЦ ПТО у Дніпропетровській області в межах компетенції інформує:

Пробне ЗНО, (пробне тестування) є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) і проводиться з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою ЗНО, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця.

Порядок проведення пробного ЗНО регламентовано Положенням про пробне зовнішнє незалежне оцінювання (затверджено наказом Міністерства освіти і науки України від 11.12.2015 за № 1277, зареєстровано у Міністерстві юстиції України 05 січня 2016 р. за № 9/28139),  наказом Українського центру оцінювання якості освіти від 10.10.2019 № 139 «Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2020 році» та Порядком проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в Дніпропетровській та Запорізькій областях у 2020 році, затверджений наказом ДпРЦОЯО від 22.11.2019 № 120.

Радимо здобувачам освіти ЗП(ПТ)О узяти участь у пробному тестуванні.

Зареєструватися для участі в пробному ЗНО буде можливо в термін

з 3 до 24 січня 2020 року  на сайті ДпРЦОЯО https://www.dneprtest.dp.ua

Зареєстровані особи матимуть доступ до тренувального онлайн-тестування.

Реєстрація для проходження пробного ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії ЗНО.

Графік проведення пробного ЗНО-2019:

 • 21 березня (субота) – українська мова і література
 • 28 березня (субота) - історія України, математика, біологія, географія,  фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька та французька мови.

Предмети тестування, зазначені в один день, розпочинаються одночасно, тому неможливо бути присутнім в один і той же час на кількох тестуваннях.

Загальна інформація про пробне ЗНО-2020

Тестові завдання пробного ЗНО укладаються Українським центром оцінювання якості освіти та відповідають програмам, характеристикам та структурі сертифікаційних робіт, що будуть надані під час основного ЗНО.

Пробне ЗНО дає можливість

 1. Ознайомитися зі стандартизованими тестами, що відповідають вимогам Програм, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт ЗНО-2020.
 2. Пройти пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей.
 3. Дізнатися правильні відповіді до завдань пробного тестування, що будуть розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти у визначений час.
 4. Отримати результат пробного тестування за допомогою спеціального сервісу.
 5. Психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання.
 6. Навчитися ефективно розподіляти час.
 7. Оцінити свій рівень навчальних досягнень.

Пробні тести укладаються державною мовою. За бажанням учасника пробного ЗНО, завдання перекладаються кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською, угорською мовами.

Пункти проведення пробного ЗНО (пункти тестування) створюються лише в тих адміністративно-територіальних одиницях, які зазначені в Переліку адміністративно-територіальних одиниць Дніпропетровської та Запорізької

областей, де створюватимуться пункти проведення пробного ЗНО в 2020 році.

Інформацію про час і місце проходження пробного ЗНО (запрошення) для осіб, які зареєструвалися та вчасно сплатили вартість тестування (-вань), буде розміщено в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО до 2 березня 2020 року.

У день проходження пробного ЗНО допуск учасників до пункту пробного тестування здійснюватиметься за наявності таких документів:

 • паспорта (свідоцтва про народження) або іншого документа, що посвідчує особу;
 • запрошення для участі в пробному ЗНО.

Для отримання результатів пробного ЗНО кожному учасникові потрібно буде занести свої відповіді на спеціальний сервіс «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання» у такі терміни:

21–23 березня 2020 року (українська мова і література);

28–30 березня 2020 року (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, а також англійська, німецька, французька та іспанська мови).

Результати пробного ЗНО для осіб, які введуть свої відповіді до

спеціального сервісу, буде оприлюднено в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО: з української мови і літератури – 27 березня 2020 року, з інших предметів – 3 квітня 2020 року.

Результати пробного ЗНО не буде зараховано як оцінки за державну підсумкову атестацію та не буде використано для участі в конкурсному відборі під час вступу до закладів вищої освіти!

Правильні відповіді до завдань пробного тестування буде оприлюднено в такі терміни:

24 березня 2020 року -  (українська мова і література);

31 березня 2020 року  - (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, а також англійська, німецька, французька та іспанська мови).

Увага! Вартість пробного ЗНО за одне тестування складає                     138 грн.  (разом з ПДВ).

З метою залучення учнів ЗП(ПТ)О до участі в пробному ЗНО просимо ретельно опрацювати лист та провести роз’яснювальну роботу серед громадськості та учнів ввірених Вам закладів.

                                                                           

Директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області                                                 В.М.Василиненко

 

Сіренко Н.І.

067-451-12-60

099-356-12-69

32-08-97