Пожежонебезпечний період

Державна служба з надзвичайних ситуацій м. Кривого Рогу попереджає всіх жителів та гостей міста про те, що на всій території Дніпропетровської області зберігається висока пожежна небезпека. Щодня в оперативних зведеннях проходить інформація про те, що горить суха трава, сміття на території міста, кількість виїздів пожежно-рятувальних підрозділів перевищує в деякі дні десятка.

Основна причина виникнення подібного роду пожеж - необережне поводження з вогнем. Неконтрольоване спалювання сміття, сухих гілок, необережно кинутий недопалок, сірник іноді переростають в масштабну пожежу, вогонь перекидається на сусідні будівлі.

Що необхідно зробити, у разі виявлення загоряння?

Виявивши вогнище пожежі, необхідно вжити заходів до його негайної ліквідації якщо ви бачите що в змозі впоратися з вогнем не піддавши небезпеці своє життя. Якщо доведеться гасити палаючу траву або стерню то робити це потрібно за допомогою води або збивати вогонь зламаними гілками. Якщо відчуваєте, що самостійно не справляєтеся, повідомте про подію за телефоном 101.

У літні місяці, як правило, відбуваються найбільш масштабні пожежі. У таку спеку досить найменшої іскорки для великої пожежі. Закликаємо всіх жителів і гостей міста, а також керівників підприємств і організацій посилити контроль за протипожежним режимом.

Особливу увагу слід приділити керівникам об'єктів І споруд, що знаходяться поблизу лісових масивів. Для запобігання пожеж від палаючої трави або стерні слід завчасно провести роботи щодо створення протипожежних смуг, очищення території від сухої трави та горючого сміття. Категорично забороняється спалювати траву і розводити багаття поблизу полів, лісів і житлових масивів, це тягне за собою адміністративну відповідальність, яка в разі заподіяння великого збитку може перерости в кримінальну.

© 2023 ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ І ПЕРЕПІДГОТОВКИ РОБІТНИЧИХ КАДРІВ №1 м. КРИВИЙ РІГ. Designed By TNF