УМОВИ

доступності ЦППРК №1 м. Кривий Ріг для навчання осіб з особливими освітніми потребами

З метою забезпечення реалізації прав і задоволення потреб інвалідів з іншими громадянами, поліпшення умов їх життєдіяльності, згідно з «Конвенцією про права інвалідів», Постановою від 01.08.2012р. №706 Кабінету Міністрів України  про державну цільову програму «Національний план дій з реалізації Конвенції про права інвалідів на період до 2020р.»,

Детальніше...

  1. Алгоритм вступу до закладів професійної освіти. Спочатку потрібно визначитися з професією, яку хочете здобути. Для цього, наприклад, можна пройти спеціальні профорієнтаційні тести або звернутися до соціального педагога чи психолога у школі. Далі обрати заклад, у якому її можна здобути: інформація про перелік професій є на сайтах закладів, в реєстрах ЄДБО у місцевих департаментах або управліннях освіти. Там також можна з’ясувати умови вступу до закладу, термін прийому заяв, наявність конкурсних випробувань, які документи треба подавати для вступу тощо. У визначений період треба подати документи до приймальної комісії. Після цього директор має видати наказ про зарахування. Якщо вас не було включено до списку зарахованих, документи мають повернути не пізніше 5 днів із дня виданого наказу. Кожен заклад профосвіти затверджує свої Умови вступу, їхні адміністрації проводять для вступників Дні відкритих дверей.

    Детальніше...

ЇХНІ АДРЕСИ ТА ТЕЛЕФОНИ

Сучасні комп’ютерні технології дають абітурієнтам та їхнім батькам можливість отримати найточнішу інформацію щодо первинної професійної підготовки учнів у ПНТЗ Дніпропетровщини, що мають свою електронну пошту та сайт.

Дніпро

  1. Дніпровський регіональний центр професійно-технічної освіти (ДРЦПТО):

(корпус 1) - 49057, проспект Богдана Хмельницького, буд. 229, тел. (056) 766-29-58;

(корпус 2) - 49033, вул. Краснопільська, буд. 8-Б,

(корпус 3) - 49107, вул. Шинна, буд. 10-А.

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; http://drcpto.org.ua

Детальніше...

З метою інформування абітурієнтів та їх батьків про мережу закладів професійної (професійно-технічної) освіти області, перелік робітничих професій, за якими здійснюється прийом учнівської молоді у 2019 році та отримання освітніх послуг в червні 2019 року видано спецвипуск обласної педагогічної газети «Джерело».

ПЕРЕЛІК РОБІТНИЧИХ ПРОФЕСІЙ

за якими здійснюється прийом учнівської молоді у 2019 році за регіональним/державним замовленням до закладів професійної (професійно-технічної) освіти Дніпропетровської області (зміни та доповнення розміщені на сайтах кожного ЗП(ПТ)О)

  1. Машиніст електровоза. Машиніст підземних установок - ПГЛ, ТПГЛ.
  2. Машиніст екскаватора. Електрослюсар (слюсар) черговий з ремонту устаткування. Стропальник - ІПЛ, КПТМЛ.

    Детальніше...

Дочірні категорії

Сторінка 1 з 2

СОЦІАЛЬНІ ПАРТНЕРИ ЦППРК №1