Рекомендації психолога

7 порад  учню:

Порада перша і найтяжча.

Ніколи не намагайтеся отримати все і відразу. Пам'ятайте,  що успіх – це насамперед праця. Не вірте красивим фільмам, де щоб досягти успіху досить бути вродливим чи багатим.

Порада друга – про любов.

Обов’язково зміни своє відношення до людей, які тебе оточують. Хочеш, щоб тебе любили люди – полюби їх сам. Подумай, чи подобаються особисто тобі егоїстичні, нетерпимі до чужих думок люди? То чому, якщо ти сааме такий, повинні любити тебе?

 Порада третя – особлива.

Потрібно на деякий час забути, що ти особливий, не такий як всі. Запам'ятай, що про це знає лише твоя мама і ти сам.

Порада четверта – про найдорожче.

Полюби себе насамперед сам. Це не значить, що ти повинен любуватися собою в дзеркало. Просто стався з повагою до свого тіла, не отруюй його алкоголем та іншими ядами.

Порада п'ята – пріоритетна.

Не розпорошуй свої сили відразу у всіх напрямках. Вибери  кілька важливих для тебе справ і наполегливо  вдосконалюйся саме в них. Хоча спробувати себе в нових справах ніколи не завадить. Хтозна, можливо, саме там чекає на тебе успіх,  сидить собі і жде, коли ж ти його віднайдеш.

Порада шоста – навчайся!

Навчайся все своє життя. Ніхто не заперечує, що ти і так  багато знаєш та умієш.

 Порада сьома і остання (по списку, а не по значенню!)

Отже, ти хочеш досягти успіху? То чого ж тоді чекаєш і витрачаєш свій дорогоцінний час? Давай, не сиди, пора уже щось   зробити своїми руками.

Як стати лідером

 10 якостей лідера:

 1. Віра в себе.Лідери завжди себе почувають впевнено. Можуть вирішити абсолютно будь-які завдання, які виникли перед ними. У лідера завжди є віра в те, що він робить. З цим не повинно виникнути проблем. Віра завжди повинна бути.
 2. Комунікабельність.Це головна риса для лідера. Без цього ніяк не вийде. Необхідно вміти чітко налагоджувати контакти. Потрібно підлаштовуватися під кожного члена команди. Це допоможе в подальших переговорах.
 3. Потрібно постійно навчатися.Зараз світ змінюється дуже швидко. Все швидше і швидше. Саме тому потрібно періодично поповнювати власні знання. Дізнаватися нові деталі свого бізнесу. Це підвищить конкурентоспроможність. Це приверне нових клієнтів.
 4. Цілеспрямованість.По цій якості лідера можна дізнатися. Він упевнений в тому, що він хоче зробити. І знає, що для цього необхідно зробити. Немає сенсу вести людей туди, куди сам не знаєш.
 5. Відповідальність.Це дуже важлива якість лідера. Тут не виникне питання – хто винен. Всі провали і невдачі доведеться покласти на власні плечі. А коли прийде успіх, то його необхідно поділити на всіх.
 6. Самодисципліна.Звичайні люди завжди дозволяють собі слабкості. Але лідеру це неприпустимо. Він повинен бути постійно насторожі і бути готовим до прийняття рішень.
 7. Потрібно вміти слухати людей.Це головні якості сильної людини. Саме звідти починається витік лідерства. Потрібно не тільки добре вміти розмовляти, але і переконувати опонентів на простій і доступній мові. Потрібно вміти переконувати абсолютно будь-яку людину.
 8. Потрібно створювати команду.Без групи людей не може бути ніякого лідерства. Саме тому, що спілкування для людей є головною якістю. Це ключ. Дуже важливо знайти людей. І переконати їх у тому, що потрібно йти саме за лідером.
 9. Упертість.Лідер не має права здаватися. Він постійно активний. Він постійно шукає відповіді на свої питання. І не зупиняється до тих пір, поки їх не відшукає.
 10. Амбіції.Головна людина в команді має високі цілі і стабільні результати. При цьому він залишається реалістом. І не мріє, не малює в своїй голові нездійсненні надії.

Поради психолога батькам

«Ви думаєте, що виховуєте дитину тільки тоді, коли з нею розмовляєте чи караєте її. Ви виховуєте її кожну мить Вашого життя, навіть тоді, коли Вас немає вдома».

А.С. Макаренко

Любіть дитину не за те, що вона розумна чи красива, а лише за те, що вона Ваша рідна дитина.

Розмовляйте з дитиною, розвивайте її мову. Цікавтесь її справами і проблемами.

Надавайте дитині самостійності в діях і прийнятті рішень.

Не відгороджуйте дитину від обов’язків і проблем. Вирішуйте всі справи разом із нею.

Слідкуйте за своєю зовнішністю. Дитина повинна пишатися Вами.

Привчайте дітей до самообслуговування, формуйте трудові навички і любов до праці.

Пам’ятайте, що дитина коли-небудь подорослішає  і їй доведеться жити самостійно. Готуйте її до майбутнього життя.

Ви — перший друг і порадник дитини.

Якщо:

 • Дитину постійно критикують, вона вчиться ненавидіти;
 • Дитину висміюють, вона стає замкнутою;
 • Дитину хвалять, вона вчиться бути шляхетною;
 • Дитину підтримують, вона вчиться цінувати себе;
 • Дитина росте в докорах, вона вчиться жити з почуттям провини;
 • Дитина росте в терпимості, вона вчиться розуміти інших;
 • Дитина росте в чесності, вона вчиться бути справедливою;
 • Дитина росте в безпеці, вона вчиться вірити в людей;
 • Дитина росте у ворожнечі, вона вчиться бути агресивною;
 • Дитина росте в розумінні і дружелюбності, вона вчиться знаходити любов у цьому світі.

Пов'язані статті