Що означають малюнки?

Мова піде не про красиві і усвідомлювані малюнки, а про зображення, які ми неусвідомлено виводимо на папері. Виявляється, що кожен створює свої символи, які несуть таємний сенс.

Цифри

Якщо аркуш паперу перетворився на таблицю множення, це означає, що ваші думки зайняті матеріальними питаннями. Тут може бути два варіанти, або роздуми пов'язані з планами щодо покращення фінансової складової або мета розрахуватися з наявними боргами.

Сонце

Якщо сторінки блокнота прикрашають сонячні промені - це абсолютно не означає райдужний настрій. Навпаки ви дуже потребуєте в теплі, увазі і ніжності. Кращий варіант в такій ситуації - це зустрітися з надійними і вірними друзями. На душі стане відразу легше, а настрій покращитися.

Геометрія

Ромби, квадрати та інші фігури означають твердість характеру, вміння ставити цілі і досягати їх. Такі люди рішучі, прямі у висловлюваннях і часто займають керівні посади. При цьому симетричність - це ознака акуратності і ощадливості, а гострі форми повинні насторожити. За ними криється агресія і зайва напруженість.

Лінії

Спіральки та інші закруглені прямі видають замкнутість і скритну людину. Вам притаманне байдуже ставлення до всіх. При цьому така людина не любить, коли лізуть в її справи. Можливо, вона відчуває особисту кризу, тому може в будь-яку хвилину вибухнути.

Зірки

Видають в особистості оптиміста і людину, яка бажає, щоб на неї звернули увагу. При зіткненні з проблемами, не пасує, а йде вперед і успішно їх долає.

Дерева

Деревця з тонким стовбуром і гілками говорить про те, що людина засмучена. Шикарна крона і товстий стовбур свідчать про ваш життєрадісний і піднесений настрій.

Серця

Означає це тільки одне, ви переповнені найщирішими почуттями. Але, обстановка або ситуація не дозволяє поділитися цим з оточуючими.

Квіти

Рослинність на папері говорить про добру вдачу людини. Вона чуйна, готова допомагати іншим, але відрізняється сильною емоційністю. Якщо намальовані квіти у вазі, це означає, що художнику необхідне енергетичне підживлення.