Які комплекси приховує рінгтон?

Які комплекси приховує рінгтон? Психологи вже давно довели, що вибір рінгтона на дзвінок пов'язаний з прихованими бажаннями і амбіціями. Адже не просто так, у багатьох на виклик, що надходить від начальника можна почути рохкання свині чи неприємну сирену. Це наша маленька помста по відношенню до керівника. Давайте дізнаємося, які комплекси приховує рингтон.

Класичні твори

Почувши знамениті мелодії Баха або Моцарта, ми малюємо портрет творчої людини, яка має відношення до культурного життя. Насправді люди, що ставлять на виклик подібні рінгтони, далекі від класики. Їм властивий пошук гармонії у всьому. Такі люди люблять все робити «як треба», у них все має бути «як у всіх». Часом їх долає нудьга, але, як правило, ненадовго. Вони швидко виходять з депресії і продовжують прагнути до гармонії.

Гучні і мелодійні твори

До цієї категорії також відносять різкі самотні трелі або звуки гітари. Спокій для таких людей найголовніше. У навколишніх вони цінують врівноваженість, практичні вчинки. Такі користувачі намагаються вибирати надійних друзів. У своїх рішеннях вони тверді і вперті. В цілому вимальовується позитивна картина. Цікаво, які комплекси приховує рингтон такого плану? Люди, що люблять різкі і гучні мелодії не прощають собі вчинки, під час яких втрачають витримку. Щоб пробачити себе вони замикаються або знаходять собі виправдання, шляхом звинувачення оточуючих. Навіть з урахуванням такого способу життя, до своїх близьких вони ставляться з теплотою і любов'ю, незважаючи на їх «недоліки».

Прикольні фрази, пісні або звуки

За цими жартами ховається ексцентрична особа. Навіть не помічаючи цього, вона за мету ставить виділятися всім від інших людей. Оточуючі вважають таких особистостей навіженими, що їм не особливо подобається. Як правило, вони займають серйозний соціальний статус, і подібні витівки не в'яжуться з їх родом занять.

Класичні твори із західного рока

Сюди, звичайно ж, відносять, безсмертні хіти від Бітлз, Дорз. Такі люди прихильники масштабних заходів. Можуть зважитися на несподівані вчинки, але тільки в рамках закону. Для таких особистостей важливо, щоб все було за правилами. Подібний рингтон часто поширений серед меломанів і любителів хорошої класики.

Крилаті фрази або музика з кінофільмів

Особистість з такою мелодією на мобільному телефоні може здивувати. При цьому подібний план довго виношується і приводиться у виконання перед глядачами. А, вразивши оточуючих шокуючим вчинком, така людина гордо віддаляється. Які комплекси приховує рінгтон? Така особистість боїться бути нецікавою, тому ховається за дешевими ефектами.

Рок або попса

Сучасний репертуар говорить про те, що перед вами людина, що живе в ногу з часом. Він цікавий і воліє все нове. З такими людьми цікаво, вони захоплюючі натури і завжди при ділі. З ними ненудно, оскільки вони завжди мають цікаве і заразливе хобі.

Романтичні мелодії або «Дискотека-80х»

Такі люди консервативні і сентиментальні, люблять домашню атмосферу. Цікавий той факт, що вони мріють про затишний будиночок, який буде розташований подалі від міста. Там вони планують споглядати місцеві красоти і нічого не робити. Насправді такі бажання не відповідають дійсності. Якщо такі особистості потраплять в місце далеке від цивілізації, то вони швидко занудьгують за шумом і розвагами. Виявляється, що дізнатися про людину можна не тільки по рінгтони, але й тому, як він тримає телефон. Наприклад, товариські люди притискають слухавку до вуха, а прямолінійні особистості розмовляють стоячи.