• Немає для людини кращого звуку, ніж його вимовлене ім'я. Перше, що треба запам'ятовувати при знайомстві - ім'я. Не посаду, не професію, а ім'я. Це основне правило установки хороших відносин.
  • Психологи визначили, що жінці достатньо всього 45 секунд для того, щоб оцінити незнайомого чоловіка. З них 10 секунд вона будує загальне враження про фігуру, 8 секунд оцінює очі, 7 секунд дивиться на волосся, 10 секунд на губи і підборіддя, 5 секунд - на плечі. А останні 5 дивиться на обручку - якщо вона є.
  • Кращим засобом від турбот, тривожності і стресу вчені з Оксфордського університету визнали читання, стверджуючи, що це заняття надає більш швидкий ефект на організм. Дивно, але цей спосіб багато краще прийому алкоголю, набагато ефективніше прогулянки, чаювання або прослуховування музики.
  • Якщо людина намагається щось згадати, але при цьому продовжує дивитися вам в очі, будьте впевнені - вас обманюють.
  • Дівчата відчувають себе коханими, спілкуючись лицем до лиця зі своїм партнером, хлопці, навпаки, відчувають емоційну близькість у спілкуванні, коли вони працюють, грають, або розмовляють, сидячи поруч з другою половинкою.

 

 

Що означають малюнки?

 

Мова піде не про красиві і усвідомлювані малюнки, а про зображення, які ми неусвідомлено виводимо на папері. Виявляється, що кожен створює свої символи, які несуть таємний сенс.

Цифри

Якщо аркуш паперу перетворився на таблицю множення, це означає, що ваші думки зайняті матеріальними питаннями. Тут може бути два варіанти, або роздуми пов'язані з планами щодо покращення фінансової складової або мета розрахуватися з наявними боргами.

Сонце

Якщо сторінки блокнота прикрашають сонячні промені - це абсолютно не означає райдужний настрій. Навпаки ви дуже потребуєте в теплі, увазі і ніжності. Кращий варіант в такій ситуації - це зустрітися з надійними і вірними друзями. На душі стане відразу легше, а настрій покращитися.

Геометрія

Ромби, квадрати та інші фігури означають твердість характеру, вміння ставити цілі і досягати їх. Такі люди рішучі, прямі у висловлюваннях і часто займають керівні посади. При цьому симетричність - це ознака акуратності і ощадливості, а гострі форми повинні насторожити. За ними криється агресія і зайва напруженість.

Лінії

Спіральки та інші закруглені прямі видають замкнутість і скритну людину. Вам притаманне байдуже ставлення до всіх. При цьому така людина не любить, коли лізуть в її справи. Можливо, вона відчуває особисту кризу, тому може в будь-яку хвилину вибухнути.

Зірки

Видають в особистості оптиміста і людину, яка бажає, щоб на неї звернули увагу. При зіткненні з проблемами, не пасує, а йде вперед і успішно їх долає.

Дерева

Деревця з тонким стовбуром і гілками говорить про те, що людина засмучена. Шикарна крона і товстий стовбур свідчать про ваш життєрадісний і піднесений настрій.

Серця

Означає це тільки одне, ви переповнені найщирішими почуттями. Але, обстановка або ситуація не дозволяє поділитися цим з оточуючими.

Квіти

Рослинність на папері говорить про добру вдачу людини. Вона чуйна, готова допомагати іншим, але відрізняється сильною емоційністю. Якщо намальовані квіти у вазі, це означає, що художнику необхідне енергетичне підживлення.

Які комплекси приховує рінгтон?

Які комплекси приховує рінгтон? Психологи вже давно довели, що вибір рінгтона на дзвінок пов'язаний з прихованими бажаннями і амбіціями. Адже не просто так, у багатьох на виклик, що надходить від начальника можна почути рохкання свині чи неприємну сирену. Це наша маленька помста по відношенню до керівника. Давайте дізнаємося, які комплекси приховує рингтон.

Класичні твори

Почувши знамениті мелодії Баха або Моцарта, ми малюємо портрет творчої людини, яка має відношення до культурного життя. Насправді люди, що ставлять на виклик подібні рінгтони, далекі від класики. Їм властивий пошук гармонії у всьому. Такі люди люблять все робити «як треба», у них все має бути «як у всіх». Часом їх долає нудьга, але, як правило, ненадовго. Вони швидко виходять з депресії і продовжують прагнути до гармонії.

Гучні і мелодійні твори

До цієї категорії також відносять різкі самотні трелі або звуки гітари. Спокій для таких людей найголовніше. У навколишніх вони цінують врівноваженість, практичні вчинки. Такі користувачі намагаються вибирати надійних друзів. У своїх рішеннях вони тверді і вперті. В цілому вимальовується позитивна картина. Цікаво, які комплекси приховує рингтон такого плану? Люди, що люблять різкі і гучні мелодії не прощають собі вчинки, під час яких втрачають витримку. Щоб пробачити себе вони замикаються або знаходять собі виправдання, шляхом звинувачення оточуючих. Навіть з урахуванням такого способу життя, до своїх близьких вони ставляться з теплотою і любов'ю, незважаючи на їх «недоліки».

Прикольні фрази, пісні або звуки

За цими жартами ховається ексцентрична особа. Навіть не помічаючи цього, вона за мету ставить виділятися всім від інших людей. Оточуючі вважають таких особистостей навіженими, що їм не особливо подобається. Як правило, вони займають серйозний соціальний статус, і подібні витівки не в'яжуться з їх родом занять.

Класичні твори із західного рока

Сюди, звичайно ж, відносять, безсмертні хіти від Бітлз, Дорз. Такі люди прихильники масштабних заходів. Можуть зважитися на несподівані вчинки, але тільки в рамках закону. Для таких особистостей важливо, щоб все було за правилами. Подібний рингтон часто поширений серед меломанів і любителів хорошої класики.

Крилаті фрази або музика з кінофільмів

Особистість з такою мелодією на мобільному телефоні може здивувати. При цьому подібний план довго виношується і приводиться у виконання перед глядачами. А, вразивши оточуючих шокуючим вчинком, така людина гордо віддаляється. Які комплекси приховує рінгтон? Така особистість боїться бути нецікавою, тому ховається за дешевими ефектами.

Рок або попса

Сучасний репертуар говорить про те, що перед вами людина, що живе в ногу з часом. Він цікавий і воліє все нове. З такими людьми цікаво, вони захоплюючі натури і завжди при ділі. З ними ненудно, оскільки вони завжди мають цікаве і заразливе хобі.

Романтичні мелодії або «Дискотека-80х»

Такі люди консервативні і сентиментальні, люблять домашню атмосферу. Цікавий той факт, що вони мріють про затишний будиночок, який буде розташований подалі від міста. Там вони планують споглядати місцеві красоти і нічого не робити. Насправді такі бажання не відповідають дійсності. Якщо такі особистості потраплять в місце далеке від цивілізації, то вони швидко занудьгують за шумом і розвагами. Виявляється, що дізнатися про людину можна не тільки по рінгтони, але й тому, як він тримає телефон. Наприклад, товариські люди притискають слухавку до вуха, а прямолінійні особистості розмовляють стоячи.

СОЦІАЛЬНІ ПАРТНЕРИ ЦППРК №1