- Деталі
- Перегляди: 649
Перші сходинки кулінарної майстерності
7 жовтня , незважаючи на холодну і дощову погоду за вікном, у кабінеті спецдисциплін кухарів панувала затишна креативна атмосфера. Відбулося перше засідання предметного гуртка «Кулінарна майстерня». Викладач Єріс Ю.В. провела майстер-клас для здобувачів освіти та майстрів виробничого навчання за фахом «кухар» по виготовленню елементів оздоблення кондиторськх виробів та макету торту.
Учасники майстер-класу з великим задоволенням оволодівали навичками ліплення троянд для макету ( хоч перші спроби не завжди були вдалими). Члени гуртка отримали перші практичні навички, а головне – задоволення від роботи у дружньому колективі.
«Кулінарна майстерня»продовжить роботу впродовж навчального року і запрошує до участі всіх, хто прагне до вершин професійного зростання та творчого розвитку.