Абітурієнту

ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ!

На час карантину приймальна комісія

Центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів №1 м. Кривий Ріг

ПРОВОДИТЬ ОНЛАЙН ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ НА НАВЧАННЯ

 

ЗВ’ЯЗОК З НАМИ

  • Адреса: 50005, м. Кривий Ріг вул. Каховська 13Б
  • Телефони приймальна комісія: (098)35-40-020; (097)84-85-508
  • Електронна адреса Центру: cpprk1kr@gmail.com

Вступники подають онлайн заяву про вступ до  закладу професійної (професійно-технічної) освіти Центр підготовки і перепідготовки робітничих карів №1 м. Кривий Ріг, вказуючи обрану професію (спеціальність), форму навчання, місце проживання, до якої за бажанням додають копії документів (паспорт, ІПН, документів на пільги, тощо).

Оригінали документів:

  • документ про освіту (оригінал) за умови вступу на денну форму навчання за регіональним та/або державним замовленням;
  • медична довідка про стан здоров`я особи, установлена чинним законодавством (форма 086-О)
  • 6 фотокарток розміром 3х4 см;
  •  копії документів, що дають право на пільги до вступу в заклад освіти (за наявності)

ЗАЯВА

Директору

Центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів №1 м. Кривий Ріг

Рукавішніковій О.В.

Зв'яжіться з нами

Якщо ви хочете отримати більше інформації, заповніть цю форму. Ми зв'яжемося з вами найближчим часом.
Будь ласка, заповніть всі обов'язкові поля.
Відправляючи цю форму, ви приймаєте нашу політику конфіденційності.
Виберіть файли для прикріплення
Size limit for each file is 10.2 MB
    captcha
    Reload

     

    ГРАФІК  ПРОВЕДЕННЯ  СПІВБЕСІД

    27.08.2020року

    Кухар, офіціант –група 05-20, кабінет № 3

    Майстер в/н:  Щербакова М.В.      Викладач: Тищенко І.А.

    Машиніст крана(кранівник),стропальник –група 07-20, кабінет № 6

    Майстер в/н :  Дмітрієнко Н.А.    Викладач:  Смушкова Е.А.

    Монтажник ЗБК, зварник ручного зварювання–група 06-20, кабінет № 16

    Майстер в/н:  Огурцова А.С.   Викладач:  Бедринець О.В.

    28.08.2020року

    Кухар, офіціант –група  15-20, кабінет № 9

    Майстер в/н:  Глячишин О.О.    Викладач: Єріс Ю.В.

    Машиніст крана(кранівник) –група  11-20,   кабінет № 14

    Майстер в/н :  Мільчаковська І.П.   Викладач:  Попеску А.В.

    Електрогазозварник –група 10-20,  кабінет № 16

    Майстер в/н:  Книжник А.В.    Викладач: Бедринець О.В.

    Живописець, монтажник експозиції та ХОР–група 04-20, художня майстерня

    Майстер в/н: Шабаєв Ю.В.     Викладач: Устінкіна І.А.

    Машиніст бульдозера, машиніст автогрейдера, машиніст скрепера –група 17-20,  кабінет № 15

    Майстер в/н: Дуднік В.М.     Викладач:  Карпенко О.В.

    Додаток А

    до наказу № 131 від 15.11.2019р.

    ФОРМИ ВСТУПНИХ ВИПРОБУВАНЬ

    Сторінка 1 із 2