Абітурієнту

Запрошуємо на навчання!

Вам потрібно обрати професію, яка приноситиме матеріальний достаток, моральне задоволення, службове зростання та реалізацію усіх Ваших здібностей?

Якість освіти, індивідуальний підхід та професіоналізм педагогічного колективу гарантує оволодіння професією на рівні конкурентноспроможного фахівця будівельної галузі – все це в

Центрі підготовки і перепідготовки робітничих кадрів №1

Монтажник з монтажу сталевих та залізобетонних конструкцій

ПРОФЕСІЯ: МОНТАЖНИК З МОНТАЖУ СТАЛЕВИХ ТА ЗАЛІЗОБЕТОННИХ КОНСТРУКЦІЙ

Монтажник - це людина, яка займається установкою, з'єднанням, закріпленням і підключенням різних будівельних елементів, сантехніки, систем вентиляції, тепломережі, котлів, побутової техніки і т. д. Безліч технічних фахівців займаються монтажем.

Маляр, штукатур, лицювальник-плиточник

ПРОФЕСІЯ «МАЛЯР, ШТУКАТУР, ЛИЦЮВАЛЬНИК-ПЛИТОЧНИК»

МАЛЯР- одна з найбільш захоплюючих і цікавих професій. Хороший маляр повинен бути справжнім художником, адже колірна оздоблення будинків і кімнат має на людину своєрідний психологічний вплив, впливає на настрій, працездатність. Маляр виконує фарбування, обклеювання, художню обробку, ремонт внутрішніх поверхонь будівель.

Машиніст крана (кранівник)

1

З роботи кранівника починається будівництво нового будинку, закладається перша плита. Праця дуже напружена, найбільша айбільшконцентрація - під час прикріплення вантажу і відриву його від землі. отрібно правильно сприймати і тлумачити сигнали стропальника. 

Моя професія - кухар!

МОЯ ПРОФЕСІЯ - КУХАР!

1У Центрі підготовки і перепідготовки робітничих кадрів №1 ви зможете здобути чудову професію КУХАРЯ та розпочати власну професійну кар’єру.

У нашому навчальному закладі ви здобудете теоретичні знання зі спецдисциплін:

Професія машиніст бульдозера

Професія машиніст бульдозера вважається істинно чоловічою. У сучасному будівництві не можна обійтися без важкої будівельної техніки, зокрема бульдозерів. Їх застосовують при будівництві доріг, будівель, мостів і різних комунікацій. Одним з найголовніших чинників, що забезпечують популярність професії, є висока заробітна плата (від 5000-12000 грн.).

Информер: коронавирус в Украине онлайн